Jdi na obsah Jdi na menu
 


Můj svět - (už brzy)

20. 12. 2012

phonetix-a-zima-2012-035.jpgZatím poslední videoklip se natáčel v létě a už tehdy jsme se domluvili na dalším,  bez konkrétnějšího upřesnění datumu. Vyšlo to na konec roku a v listopadu jsem se po domluvě s Phonetix vydal natáčet. Nejprve záběry bez hlavních aktérů  a 16.prosince 2012 přišla řada i na ně. Vybrali jsme zajímavou lokalitu vyhovujíví lehce depresivnímu textu písničky "Můj svět" .

Začali jsme srazem brzy ráno. Na místo jsem dorazil první a čekal, kdy se objeví ostatní. První dorazil manažér Robert, který po krátkém přivítání odběhl pro bagetu - nezbytné součásti svého života :-) Počkal jsem na nástupišti na příchod zpěváka Hynka a když se za čtvrthodinu objevil, vydali jsme se za Robertem podívat jak je na tom s výběrem bagety. Zrovna platil a když ho Hynek viděl, zatoužil po ní také - prý už začíná mít podobné chutě. Ale nakonec u něj  vyhrál sendvič. Pak už nic nebránilo vydat se na místo natáčení. Počasí zprvu nevypadalo přívětivě, ale postupně se začaly mraky protrhávat až nakonec byla obloha krásně čistá. Kluci byli zvědaví kam vlastně jdeme a když překonali pár překážek, nastala chvíle na kterou jsme čekali. Původně jsem měl vybranou ještě zajímavější lokalitu těsně blízko řeky, ale bohužel cesta k ní byla díky námraze nebezpečná a hrozil pád do ledové vody, takže jsme zvolili kompromis. Hlavně Robert byl rád, protože na úzké cestě se vyditelně necítil ve své kůži a na klidu mu nepřidala odpověď na dotaz, že hned u břehu je hloubka přes 2 metry. Pořídil jsem v rámci dokumentace dvě fotografie, aby fanoušci viděli jak to bral sportovně a popral se se vzniklou situací jako chlap.

Zbytek času už všechno probíhalo podle plánu, neobjevily se žádné komplikace.  Hynek nadále zůstává věrný černým brýlím - obohaceným tentokrát přes hlavu přetaženou kapucou. Jak dopadlo naše snažení se ukáže, až bude klip hotov. Záběrů jsme pořídili hodně a je z čeho vybírat. Věříme proto, že výsledek bude uspokojivý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář